KONST / Litografier / Grafiska blad 15643093
nr 1564 3093
Grafiska blad
Ett par, Helena och Paris, efter Ryland. Bildmått: 36x31 cm, yttermått inklusive ram: 50x42 cm. Ej signerad. Ej signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 18 september 2023
kl 20:23:16
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
1.000 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr